BİREYSEL SAĞLIK HAKKINDA

Merkezi İstanbul Şişli’de bulunan Ustagil Bireysel Sağlık Danışmanlık ve Organizasyon, yurtiçi ve yurtdışı sağlık turizmi alanında hizmet vermektedir.

Merkezi İstanbul Şişli’de bulunan Ustagil Bireysel Sağlık Danışmanlık ve Organizasyon, yurtiçi ve yurtdışı sağlık turizmi alanında hizmet vermektedir.

Alanında uzman ve uzun yıllardır sağlık sektöründe hizmet veren doktor, özel hastane ve yönetici kadrosu ile cerrahi işlemler, plastik cerrahi, medikal estetik ve güzellik uygulamaları alanında en doğru hizmeti en uygun fiyatlar ile almanız için sizi yönlendirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Web sayfamızdan ya da çağrı merkezimizden bizlere ulaşarak sağlığınız hakkında aklınıza takılan konuları danışabilir ve kısa süre içerisinde alanında uzman doktorlarımızdan cevap alabilirsiniz. Sizlere farklı dillerde hizmet vererek, İstanbul dışından gelen misafirlerimiz için arzu edildiği takdirde havaalanı karşılama, tercüme ve konaklama hizmeti de sunmaktayız.

UBS’den hizmet almak istediğinizde ilk önce sağlık danışmanlarımız sizi arayarak şikayetinizi ya da nasıl bir işlem yaptırmak istediğinizi dinlemektedir. Varsa daha önce yapılmış testlerinizin sonuçları sizden istenmektedir. Önceliğimiz sağlığınız olduğu için, eğer İstanbul içinden arıyorsanız size telefonda veya ilk görüşmede yaptırmak istediğiniz işlem ile ilgili fiyat vermek bizim iş etiğimize aykırı bir durumdur. Hizmet almak istediğiniz branş ile ilgili doktor muayeneniz ve gerekiyorsa bazı testleriniz tarafımızdan ücretsiz olarak yaptırılacak ve doktorumuzun size yüz yüze anlatacağı yol haritasının ardından en son fiyat bilgisi yine yüzyüze verilecektir. Eğer İstanbul dışından gelecekseniz, tıbbi koordinatörümüz sizi arayarak doktor görüşünü baz alarak fiyatlandırma hakkında bilgi verecektir.